Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Innowacje 4.0 – Przyszłość tworzenia

4 czerwca

Czwartego czerwca w Warszawie odbędzie się tytułowa konferencja organizowana przez Autodesk. Przedstawiamy zapowiedź organizatora:

Tylko co piąte przedsiębiorstwo przemysłowe w Polsce wykazuje aktywność innowacyjną, jak wynika z danych GUS. Dlaczego warto inwestować w innowacje oraz jak pozyskać fundusze na ich rozwój w firmach opowiedzą prelegenci konferencji Innowacje 4.0, poświęconej innowacjom w branży przemysłowej.

Kluczem w sprostaniu globalnej konkurencji na rynku przemysłowym jest tworzenie nowoczesnej gospodarki opierającej się na innowacyjnym podejściu do projektowania i produkcji. Jak wprowadzić firmę na ścieżkę Przemysłu 4.0, tworzyć lepsze produkty i osiągnąć sukces? Autodesk zaprasza do rejestracji na konferencję Innowacje 4.0 – Przyszłość Tworzenia, która już za dwa tygodnie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie. Celem wydarzenia jest dostarczenie inspiracji, rozwiązań strategicznych i narzędzi do wzmocnienia przewagi konkurencyjnej innowacyjnych przedsiębiorstw z branży przemysłowej. W konferencji udział wezmą też przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, którzy przybliżą tematykę programów wspierających transfer innowacyjnych technologii i założenia projektu „Sieć Otwartych Innowacji”. W jego ramach można pozyskać fundusze na rozwój innowacji w firmach.

Konferencja jest przeznaczona dla osób związanych z polskim przemysłem i mających bezpośrednie przełożenie na rozwój produktów i procesy produkcyjne w firmach. Całodzienne wydarzenie zostanie podzielone na dwie części – sesję plenarną oraz indywidualne ścieżki tematyczne, dopasowane do potrzeb uczestników:

Ścieżka techniczna – dla inżynierów, konstruktorów i projektantów, bezpośrednio tworzących i zarządzających działami: produkcji, projektowymi i rozwoju:

  • Życie Produktu i Przyszłość Wytwarzania

Ścieżka dla kadry zarządzającej – dla osób kierowników czy dyrektorów działów sprzedaży, marketingu, rozwoju i innych departamentów, wspomagających funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw; do wyboru:

  • Innovation Workshop, czyli jak z sukcesem wprowadzić firmę w erę Przemysłu 4.0? lub
  • Jak wygrywać więcej przetargów – wyzwania w procesie tworzenia oferta dla klientów oraz PLM – łączenie ludzi, procesów i danych

Uczestnicy dowiedzą się jak sprostać obecnym wymaganiom rynkowym oraz jak przygotować się na stale zmieniającą się wizję przyszłości.  Oprócz prelekcji prowadzonych przez polskich i międzynarodowych ekspertów Autodesk zaprezentowane zostaną także inspirujące przykłady wdrożeń innowacyjnych rozwiązań Przemysłu 4.0 w firmie Newag, jednego z czołowych producentów taboru szynowego w Polsce oraz firmy Astronika, której mechanizm wbijający „Kret” został wysłany na misję na Marsie.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa stoisk partnerów i sponsorów wydarzenia, gdzie uczestnicy będą mogli wypróbować narzędzi przyspieszających innowacje, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami oraz porozmawiać z przedstawicielami firm.  Wydarzenie to także okazja do wymiany poglądów oraz doświadczeń, zdobycia nowych kontaktów biznesowych i nawiązania współpracy.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji na konferencję INNOWACJE 4.0 – Przyszłość Tworzenia zawarte są na stronie autodesk.pl/innowacjekonferencja.

Szczegóły

Data:
4 czerwca
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
www.autodesk.pl/innowacjekonferencja

Organizator

Autodesk

Miejsce

Warszawa
Warszawa, Polska + Google Map