W dzisiejszym dynamicznym świecie przemysłu dotrzymanie kroku najnowszym technologiom staje się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. W tym kontekście firma Beckhoff Automation sp. z o.o., jako jedyny oficjalny dystrybutor komponentów automatyki Beckhoff Automation w Polsce, oferuje unikalną i kompleksową ofertę szkoleń, które pozwolą specjalistom z branży automatyki nie tylko nadążać za nowościami, ale także stać się ekspertami w wykorzystaniu potencjału oferowanych rozwiązań.

— artykuł firmowy —

Zespół Beckhoff Automation skupia się na praktycznym aspekcie nowych technologii, dzięki czemu szkolenia dla osób z branży automatyki są prowadzone przez specjalistów będących praktykami, a nie teoretykami. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę, co stanowi solidne podstawy dla dalszego rozwoju zawodowego.

Zakres szkoleń

Firma Beckhoff Automation oferuje szkolenia dla różnych grup zawodowych, takich jak:

 • inżynierowie automatycy,
 • administratorzy systemów automatyki,
 • managerowie produkcji,
 • pracownicy działów utrzymania ruchu,
 • integratorzy technologii.

Szkolenia są dostępne w różnych formach:

 • stacjonarne,
 • zdalne (online),
 • w siedzibie klienta.

Dlaczego warto wybrać szkolenia beckhoff automation?

 1. Doświadczeni specjaliści: prowadzący to eksperci w swojej dziedzinie, z bogatym doświadczeniem dotyczącym szkoleń technicznych.
 2. Kompleksowa ścieżka szkoleniowa: zajęcia obejmują cały zakres rozwiązań oferowanych przez firmę Beckhoff, umożliwiając pełne poznanie i zrozumienie prezentowanych technologii.
 3. Wsparcie techniczne: wielu trenerów firmy Beckhoff prowadzi również wsparcie techniczne klienta, co gwarantuje zrozumienie realnych problemów uczestników.
 4. Bezpośredni kontakt z działem wsparcia technicznego: możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielem Działu Wsparcia Technicznego ułatwia późniejszy kontakt.
 5. Nowoczesne rozwiązania i technologie: firmowi trenerzy są blisko nowych rozwiązań i technologii, co pozwala uczestnikom być na bieżąco z postępem w dziedzinie automatyki.
 6. Profesjonalny sprzęt szkoleniowy: Beckhoff Automation zapewnia profesjonalny sprzęt dostosowany do potrzeb szkolenia, umożliwiając przeprowadzanie praktycznych doświadczeń.
 7. Szkolenia na życzenie: istnieje możliwość szkolenia w siedzibie klienta, co sprawia, że oferta staje się jeszcze bardziej dostosowana do indywidualnych potrzeb.
 8. Dostęp do najnowszej dokumentacji: uczestnicy mają wgląd do najbardziej aktualnych dokumentacji i materiałów szkoleniowych, nieosiągalnych nigdzie indziej.
 9. Zaufanie branżowe: zaufało nam wielu klientów z dziedziny automatyki, w tym firmy będące liderami w swoich branżach.
 10. Wysoka jakość wg oceny uczestników: ponad 96% osób biorących udział w szkoleniach określa je jako „bardzo dobre,” co świadczy o ich wysokiej jakości.
 11. Aktualność tematyki: zakres szkoleń jest dostosowany do bieżących potrzeb rynkowych, zapewniając praktyczną wiedzę.
 12. Certyfikat ukończenia: każdy uczestnik szkoleń otrzymuje certyfikat potwierdzający ich ukończenie.

Opis szkoleń – ścieżka dla integratora

Beckhoff Automation oferuje szczegółową ścieżkę szkoleniową dla integratorów. Kursy obejmują zagadnienia od podstaw TwinCAT 3 PLC po rozszerzone wersje, umożliwiając uczestnikom tworzenie własnych aplikacji PLC.

Ścieżka dla pracowników utrzymania ruchu

Beckhoff Automation proponuje dla tej grupy kompleksowe szkolenia na różnych poziomach. Począwszy od podstawowej wiedzy o sprzęcie po zaawansowane tematy związane z Motion czy Safety, uczestnicy zdobywają umiejętności niezbędne do pełnej diagnostyki maszyny.

Rekomendacje

Zdobądź nowe umiejętności i poszerz swoją wiedzę z firmowymi specjalistami. Dołącz do grona zadowolonych uczestników, którzy doceniają profesjonalizm, nowoczesność i praktyczne podejście do szkoleń. Terminy dostępne są na www.beckhoff.pl. Zaufaj ekspertom, zdobądź certyfikat i podnieś swoje kwalifikacje z Beckhoff Automation!

Źródło: Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Żabieniec, ul. Ruczajowa 15
05-500 Piaseczno
tel.: +48 22 750 47 00