Półprzewodniki dla automatyki i Przemysłu 4.0

928

Geehy Semiconductor to specjalista w dziedzinie projektowania układów scalonych (IC). Zajmuje się opracowywaniem, rozwojem i produkcją innowacyjnych rozwiązań IC dla szerokiego zakresu zastosowań, w tym do aplikacji przemysłowych.

— artykuł firmowy —

Podstawowe informacje na temat Geehy Semiconductor

Spółką matką Geehy Semiconductor jest Ninestar Corporation, chiński koncern z siedzibą w prowincji Yunnan. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie i doskonałą reputację wśród klientów na całym świecie ze względu na umiejętność projektowania i wytwarzania najnowocześniejszych rozwiązań elektronicznych dla różnych branż, w tym m.in. dla sektora motoryzacji, internetu rzeczy (IoT), w zakresie opieki zdrowotnej, sztucznej inteligencji, informatyki, energii odnawialnej.

Spółka znana jest głównie z produkcji mikrokontrolerów (MCU), które są wykorzystywane do różnych zastosowań, począwszy od elektroniki użytkowej po złożone systemy przemysłowe.

Obszar zastosowań produktów Geehy Semiconductor

Firma za swój cel obrała dostarczanie wysokiej jakości niezawodnych układów scalonych, ale inwestuje również w badania i rozwój, aby móc dostarczać klientom innowacyjne rozwiązania. Skupia się ponadto na doskonaleniu procesów produkcyjnych, dzięki czemu może oferować swoje wyroby po konkurencyjnych cenach.

Jeśli chodzi o układy scalone, Geehy Semiconductor projektuje różne rodzaje wyrobów, w tym specjalizowane układy scalone ASIC, układy typu system on Chip – SoC oraz inne specjalistyczne rozwiązania. Może też pochwalić się wysokim poziomem wiedzy w zakresie projektowania obwodów czy optymalizacji ich wydajności i niezawodności. Dzięki temu jest w stanie opracowywać rozwiązania do coraz bardziej wymagających zastosowań.

Geehy Semiconductor świadczy również wysokiej jakości usługi dotyczące testowania i weryfikacji rozwiązań technologicznych. Firma posiada własne laboratoria i zaplecze badawcze, dzięki czemu może szybko i sprawnie badać i sprawdzać parametry wszystkich oferowanych przez siebie rozwiązań przed wprowadzeniem ich na rynek.

Szeroka gama mikrokontrolerów

Mikrokontrolery firmy Geehy wykorzystywane są w wielu zastosowaniach, począwszy od urządzeń z zakresu elektroniki użytkowej po duże systemy przemysłowe. Dla przykładu:

 • Mikrokontrolery o różnych architekturach – w tym ARM Cortex-M0, Cortex-M3, Cortex-M4 i RISC-V. Nadają się do szerokiego zakresu zastosowań.
 • Mikrokontrolery o różnych cechach – wysoka wydajność, niskie zużycie energii, wysoka dokładność i niezawodność.
 • Mikrokontrolery z wieloma interfejsami – w tym UART, SPI, I2C i USB, które umożliwiają komunikację z innymi urządzeniami i sieciami.
 • Mikrokontrolery z różnymi pakietami i zakresami temperatur – mikrokontrolery Geehy można stosować w różnych środowiskach i aplikacjach.
 • Mikrokontrolery z obsługą różnych języków programowania – C, C++, Python, JavaScript… Dzięki temu programiści mogą używać języka, który najlepiej sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu.

Inne rozwiązania z asortymentu Geehy

Geehy oferuje również inne produkty i usługi z zakresu technologii informatycznych i rozwiązań programowych. Najważniejsze z nich to:

 • Cloud Computing – usługi w chmurze, które obejmują dostęp do wirtualnych serwerów, przechowywanie danych w chmurze, bazy danych w chmurze i zarządzanie w chmurze.
 • Internet rzeczy (IoT) – usługi IoT, które obejmują platformy IoT i rozwiązania IoT do zastosowań przemysłowych i biznesowych.
 • Big Data – rozwiązania programowe do przetwarzania i analizy dużych ilości danych, a także usługi doradcze i wdrożeniowe w tym zakresie.
 • Tworzenie oprogramowania – usługi tworzenia oprogramowania i doradztwo w zakresie projektów programistycznych.
 • Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa – obejmują oprogramowanie zabezpieczające, monitoring bezpieczeństwa oraz usługi konsultacyjne w zakresie bezpieczeństwa.
 • Oprogramowanie biznesowe – na przykład systemy CRM, systemy ERP, oprogramowanie do zarządzania projektami, oprogramowanie do zarządzania klientami.
 • Narzędzia i kody źródłowe dla programistów – informacje na temat mikrokontrolerów, karty katalogowe, instrukcje techniczne itp.
 • Usługi transformacji cyfrowej – konsultacje, wdrożenia i zarządzanie projektami w zakresie transformacji cyfrowej.

Niezawodny partner na przyszłość

Geehy Semiconductor skupia się na budowaniu długoterminowych partnerskich relacji ze swoimi kontrahentami. Stara się dostarczać rozwiązania, które spełniają ich potrzeby, a jednocześnie są elastyczne i dostosowują się do zmian rynkowych. Dzięki takiemu podejściu firma zyskała wielu lojalnych klientów i stała się jednym z wiodących graczy na rynku rozwiązań w zakresie układów scalonych.

Jako oficjalny dystrybutor wyrobów Geehy Semiconductor, SOS electronic oferuje iinnowacyjne rozwiązania do szerokiego zakresu zastosowań. Nabywcy wyrobów firmy mogą także liczyć na inne korzyści, takie jak przystępne ceny i terminy dostaw, wsparcie klienta i rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb.

Geehy SemiconductorZachęcamy do wyboru produktów z oferty mikrokontrolerów i narzędzi deweloperskich firmy Geehy Semiconductor, dostępnych w portfolio SOS electronic.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferty firmy Geehy Semiconductor lub chcesz skorzystać z pomocy doradcy technicznego, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym SOS electronic pod adresem sales@sosectronic.com.

Nie przegap żadnych nowości! Śledź SOS electronic na mediach społecznościowych: Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram.

źródło: www.soselectronic.com