Łącząc 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor ARM v8.2 z architekturą NVIDIA Ampere, komputer przemysłowy BOXER-8641AI wykorzystuje pełen potencjał NVIDIA Jetson AGX Orin. Ten bezwentylatorowy komputer kompaktowy, mając1792 rdzenie CUDA® i 56 rdzeni Tensor dla nawet 200 TOPS, oferuje do 6 razy większą wydajność AI niż jego poprzednicy. Szybkość przetwarzania i zdolność wnioskowania BOXER-8641AI sprawia, że funkcja wykrywania obiektów zostaje przeniesiona z kart GPU bezpośrednio na krawędź, upraszczając wdrażanie aplikacji autonomicznych pojazdów z branży logistycznej.

— artykuł firmowy —

Bardziej zintegrowany inteligentny interfejs

Aby nadać bardziej wszechstronny charakter NVIDIA® Jetson AGX Orin®, BOXER-8641AI wyposażony jest w wiele funkcjonalności sprzyjających licznym rynkom wertykalnym. Z dwoma portami GbE LAN i trzema USB 3.2, obok 32GB pamięci systemowej LPDDR5x i gniazd M.2 obsługujących 5G, Wi-Fi i NVMe, BOXER-8641AI zapewnia błyskawiczną komunikację ze sprzętem peryferyjnym, takim jak kamery i czujniki. Czyni go to idealnym rozwiązaniem np. dla rynku smart retail.

Nasi klienci mogą z ufnością rozpocząć swoje projekty IoT

Co więcej, firma Aaeon współpracuje z Microsoft, aby BOXER-8641AI, przetestowany pod kątem funkcjonalności i interoperacyjności, był jednym z pierwszych certyfikowanych na rynku przez Azure urządzeń NVIDIA Jetson AGX Orin. Taki certyfikat daje naszym klientom pewność, że wybierając BOXER-8641AI do swojej aplikacji, jest on w pełni kompatybilny z IoT Edge.

BOXER-8641AI zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo za pomocą programu Microsoft® Defender for IoT. Poprzez włączenie tej usługi, konstruktorzy i operatorzy zaawansowanych rozwiązań są w stanie stworzyć bezpieczne, zgodne z projektem, zarządzane urządzenia IoT. Defender for IoT to rozwiązanie IoT EDR (IoT Endpoint Detection and Response), które zapewnia ciągłe zarządzanie błędami, wykrywanie zasobów oraz zagrożeń w całym systemie operacyjnym komputera i jego aplikacjach.

Stworzony do pracy w trudnych warunkach

Szeroki zakres temperatur od -20°C do 55°C odzwierciedla ponadto odporność BOXER-8641AI na trudne warunki pracy. Jego kompaktowy rozmiar i niewielka waga pozwalają na ograniczone zastosowanie, umożliwiając mu pracę w przemysłowych aplikacjach AMR i autonomicznych pojazdach pracujących np. w kopalniach, w ciasnych, przemysłowych środowiskach o słabej dostępności.

Artykuł firmy CSI S.A.
Szczegółowe informacje: kontakt@csi.pl