Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Additive Manufacturing Meeting 2019

18 września 2019 - 19 września 2019

18-19 września 2019 we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja spotkania Additive Manufacturing Meeting (AMM 2019). Od 2019 roku AMM odbywać się będzie w formie konferencji, co wiążę się z możliwością publikacji artykułów oraz wystąpieniem w ramach sesji plakatowej dla młodych naukowców. Głównym aspektem wydarzenia będzie nadal przedstawianie technologii przyrostowych w perspektywie wyzwań jakie współcześnie stoją przed przemysłem oraz medycyną.

Centrum Zaawansowanych Technologii Wytwarzania (CAMT-FPC) i Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej zapraszają do udziału w trzeciej edycji wydarzenia Additive Manufacturing Meeting (AMM 2019), które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 18-19 września 2019.

Głównym celem spotkania jest budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM. Program konferencji AMM 2019 skierowany jest do osób i instytucji, które są zainteresowane rozwojem w obszarze technologii przyrostowych. Główny akcent wydarzenia położony jest na aspekt technologiczny i wdrożeniowy.

• Od 2019 roku wydarzenie AMM ma formę konferencji, co wiążę się z możliwością publikacji artykułów;

• W ramach tegorocznej edycji studenci, doktoranci oraz młodzi naukowcy (w wieku do 35 lat) mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w rozwoju technologii przyrostowych podczas sesji plakatowej w drugi dzień konferencji.

Niezmiennym pozostaje możliwość nawiązania kontaktu między przedstawicielami uczelni i ośrodków badawczych a przemysłem. Doskonałą ku temu okazją będzie sesja networkingowa, która odbędzie się wieczorem, pierwszego dnia konferencji.

Uczestnictwo w konferencji możliwe jest w charakterze prelegenta, partnera bądź uczestnika. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oraz do rejestracji na stronie wydarzenia www.3dmeeting.pl

Organizatorzy: CAMT Fraunhofer Project Center, Politechnika Wrocławska

Szczegóły

Start:
18 września 2019
Koniec:
19 września 2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
www.3dmeeting.pl

Organizator

CAMT-FPC, Politechnika Wrocławska

Miejsce

Wrocław
Wrocław, Polska + Google Map