„FutureMan – zdobądź kompetencje przyszłości” to konferencja organizowana przez Think Tank Human 4.0, na której wygłoszonych zostanie aż 25 wartościowych prelekcji poświęconych nowym technologiom, biznesowi, nauce, zdrowiu, przemysłowi oraz tytułowemu człowiekowi przyszłości. Sprzedaż wejściówek ruszyła – liczba miejsc jest limitowana.

────── Artykuł firmowy ──────

Konferencja została stworzona z myślą o właścicielach firm i managerach, którzy zastanawiają się, jak pokierować rozwojem swoim i firm. Wydarzenie jest skierowane także do rodziców, którzy są świadomi tego, jak dynamicznie zmienia się świat i chcą odpowiednio przygotować swoje dzieci na nową rzeczywistość.

Postanowiliśmy zorganizować konferencję „FutureMan – zdobądź kompetencje przyszłości”, ponieważ, pomimo tego, że każdego tygodnia w Polsce odbywają się dziesiątki konferencji, niewiele z nich dotyka tematu, który dla nas jest niezwykle istotny, czyli zmieniającego się za sprawą nowych technologii świata oraz miejsca człowieka w tej nowej rzeczywistości. Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z najróżniejszych branż – wszystko po to, by dostarczyć uczestnikom wiedzy z różnych dziedzin, która złoży się na spójny obraz człowieka przyszłości, który będzie nie tylko człowiekiem kompetentnym, ale i szczęśliwym. FutureMan będzie konferencją o wielkiej wartości, dlatego serdecznie wszystkich zapraszam

Jakub Piątek, Wiceprezes Zarządu Think Tank Human 4.0

Wybrane tematy wystąpień

  1. Technologie 4.0 vs. Przemysł 4.0 – Paweł Panowicz – COO w Blockchain House
  2. Neuronauka i smartpower – prof. Rafał Ohme – ekspert w dziedzinie emocji komunikacji i zarządzania
  3. Człowiek 4.0 – Karol Kundzicz – Crusar
  4. Czy da się wyhamować procesy starzenia? – prof. Andrzej Milewicz – prezes Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego
  5. Zestresowani stresem. Sposób na odporność psychiczną człowieka – Marzena Jankowska – psycholog biznesu i zdrowia
  6. Wychowanie dzieci vs. nowe technologie – dr Łukasz Srokowski – założyciel Navigo- Centrum Innowacyjnej Edukacji, trener biznesu

Szczegółowa agenda dostępna na stronie konferencji.

Prelegenci konferencji

Znakomite grono prelegentów stanowi gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego konferencji.

Informacje organizacyjne

Kiedy? 11-12 stycznia 2019 r.
Gdzie? Hotel Ibis Styles – Wrocław (naprzeciwko Głównego Dworca PKP)
Jak zdobyć bilet? Liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki są dostępne tutaj. Cały dochód z biletów zostanie przeznaczony na Stowarzyszenie wspierające osoby starsze oraz dzieci z domu dziecka.