Rok 2023 może znacząco przyspieszyć lub spowolnić transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw. Inflacja, niepewna sytuacja gospodarczo-polityczna, rywalizacja o talenty – wszystkie te aspekty będą miały wpływ na Przemysł 4.0 w Polsce. Jaki? Tego będzie można dowiedzieć się 17 stycznia o godz. 10:00 podczas eksperckiego webinarium „Co z tym Przemysłem 4.0? Szanse i zagrożenia dla cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw w 2023 roku” organizowanego przez Endress+Hauser Polska.

— artykuł firmowy —

Webinarium odbędzie się 17 stycznia o godz. 10:00. Link: https://eh.digital/3Xi5jM6

Wśród zaproszonych gości są: Maciej Sieczka – prezes Endress+Hauser Polska, Andrzej Soldaty – Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości Inicjatywa dla polskiego Przemysłu 4.0, Maciej Alksnin – prezes Magma S. A. P. oraz Paweł Lebioda – zastępca kierownika, konsultant ds. oprogramowania, inżynier ds. automatyki i elektryki ControlTec.

Przemysł 4.0 w 2022

Raport „Technologie, usługi i produkty zmieniające polski przemysł” opublikowany przez Endress+Hauser Polska na początku października wskazuje na postępującą cyfryzację polskiego przemysłu. 42% respondentów deklaruje, że ich firma znajduje się obecnie na zaawansowanym etapie transformacji lub już prawie w każdym aspekcie funkcjonowania wykorzystuje technologię cyfrową.

Chcemy podczas naszego webinaru zastanowić się m.in. nad tym, w jaki sposób inflacja wpłynie na budżety przeznaczone na transformację cyfrową w przedsiębiorstwach. Czy będzie miało miejsce „wielkie cięcie”? A może przeciwnie, firmy zauważą, że wraz z rozwiązaniami Przemysłu 4.0 poprawia się optymalizacja procesów, tak ważna w trudniejszym gospodarczo okresie – Maciej Sieczka, prezes Endress+Hauser

Webinarium odbędzie się 17 stycznia o godz. 10:00. Link: https://eh.digital/3Xi5jM6. Będzie ono transmitowane w trzech kanałach: Facebook i Linkedin Endress Hauser oraz Youtube (poprzez link na stronie wydarzenia).

Pełen raport „Technologie, usługi i produkty zmieniające polski przemysł” jest dostępny na stronie: https://eh.digital/3fuEhk0.

Artykuł firmy Endress+Hauser