Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Additive Manufacturing Meeting 2018

28 czerwca 2018 @ 08:00 - 29 czerwca 2018 @ 17:00

W dniach 28-29 czerwca 2018 we Wrocławiu odbędzie się druga edycja spotkania Additive Manufacturing Meeting (AMM 2018). Głównym aspektem tego wydarzenia jest przedstawienie technologii przyrostowych w perspektywie wyzwań jakie współcześnie stoją przed przemysłem oraz medycyną.

Rejestracja udziału w seminarium w charakterze uczestnika odbywa się przez formularz dostępny na stronie www.3dmeeting.pl

Centrum Zaawansowanych Technologii Wytwarzania (CAMT-FPC) i Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej zapraszają do udziału w drugiej edycji spotkania Additive Manufacturing Meeting (AMM 2018), które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28-29 czerwca 2018.

Głównym celem spotkania jest budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM. Program seminarium AMM 2018 skierowany jest do osób i instytucji, które są zainteresowane rozwojem w obszarze technologii przyrostowych. Główny akcent położony jest tu na aspekt technologiczny i wdrożeniowy.

W ramach seminarium zostaną zaprezentowane możliwości aplikacji technologii przyrostowych, tzw. „druku 3D”, w przemyśle (lotniczym, motoryzacyjnym, medycznym, etc.) Znakomici prelegenci zaprezentują szerokie możliwości wykorzystania technologii przyrostowych w oparciu o własne doświadczenia. Tegoroczny program seminarium składa się z 20 prelekcji w ramach sesji panelowych.

Prelekcje otwierające (keynote) wygłoszą: Christophe Bertez, Air Liquide; Philip Oris, SLM Solutions oraz Michel Pereme, Simufact GmbH. W ramach sesji tematycznych swoją wiedzą podzielą się, m.in. przedstawiciele: Lithoz, Materialscare, PZL Mielec i P&W Kalisz, Profactor, 3YOURMIND, oraz wielu innych. Również dla uczestników zaplanowano warsztaty, sesje specjalne (projekt Interreg TRANS3net oraz Synergy) oraz wizytę w laboratorium CAMT-FPC, a także możliwość nawiązania kontaktowych biznesowych w trakcie sesji networkingowej.

Rejestracja udziału w seminarium w charakterze uczestnika odbywa się przez formularz dostępny na stronie www.3dmeeting.pl

W razie pytań związanych z wydarzeniem prosimy o kontakt:

Szczegóły

Start:
28 czerwca 2018 @ 08:00
Koniec:
29 czerwca 2018 @ 17:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
www.3dmeeting.pl

Miejsce

Wrocław
Wrocław, Polska + Google Map