Iba day 2022 to 4 edycja konferencji organizowanej przez firmę ADEGIS. Podczas wydarzenia prezentowana będzie nowa wersja oraz moduły systemu iba, który wprowadza przejrzystość w proces produkcyjny w każdym rodzaju przedsiębiorstwa. Pozwala on m.in. zwiększyć produktywność zakładu oraz oszczędzać energię i surowce, dzięki czemu generuje realne zyski dla firmy.

— artykuł firmowy —

Rozwijaj swoją firmę i zapisz się na bezpłatne wydarzenie już dziś: https://iba.adegis.com/.

Jedyna w Polsce konferencja o systemie iba

Konferencja iba day, organizowana jest przez firmę ADEGIS, czyli jedynego dystrybutora tego rozwiązania w Polsce, a wstęp na nią jest całkowicie darmowy. Podczas konferencji prezentowany będzie system iba, jego najnowsza wersja ibaPDA v8 oraz zagadnienia związane z jego wdrażaniem. Wydarzenie skierowane jest zarówno do przedsiębiorstw już stosujących system, które chcą dowiedzieć się o nim więcej i lepiej wykorzystywać jego funkcjonalności, jak i takich, które dopiero planują sięgnąć po jego potencjał.

Ekspercka wiedza i doświadczenie

Podczas konferencji wystąpią prelegenci, którzy z systemem iba mają styczność na co dzień w swojej pracy. Wśród nich dr Tobias Seitz, który od 2018 roku pracuje jako Product Manager dla firmy iba, a także Aleksandra Banaszewska i Wojciech Kuczera – inżynierowie automatycy w firmie ADEGIS. Tematy prelekcji i warsztatów to m.in. automatyzacja i rozszerzenie funkcjonalności za pomocą ibaDatCoordinator, akwizycja danych dotyczących zużycia mediów technicznych i ich wykorzystanie w praktyce oraz możliwości połączenia systemu iba z systemami chmurowymi i bazami danych.

W trakcie wydarzenia dostępne będą stanowiska testowe systemu iba, a także możliwość zadawania pytań specjalistom.

Zapisz się na wydarzenie, które odbędzie się 15 listopada w Hotelu Magnus Resort w miejscowości Bystra: https://iba.adegis.com/.

źródło: ADEGIS