Prezentujemy 4 specjalistyczne e-booki, dzięki którym dowiesz się jak:

  • efektywnie przygotować projekty z częściami blaszanymi,
  • projektować modele o skomplikowanych kształtach,
  • pracować w zespole w technologii synchronicznej,
  • szybciej i taniej projektować systemy elektromechaniczne.

Projektowanie części blaszanych

Jak z prostej blachy stworzyć finezyjne kształty bez utraty naddatków materiału? Zebraliśmy 8 sposobów na prostą i szybką pracę z elementami blaszanymi. Sprawdź, jakie możliwości daje Solid Edge. Poznaj techniki.

>> pobierz e-book

Projektowanie skomplikowanych kształtów

Generuj powierzchnie i bryły na podstawie szkiców, twórz obiekty wielobryłowe i rozbijaj na poszczególne części, by potem złożyć je w finalny główny model. Sprawdź praktyczne wskazówki i opinie dotyczące technik tworzenia rysunku koncepcyjnego oraz głównego modelu. Dowiedz się więcej.

>> pobierz e-book

Technologia synchroniczna

Jak pracować na jednym dokumencie z całym swoim zespołem? W Solid Edge możesz edytować cechy niezależnie od siebie. Można zmieniać ich kolejność, reorganizować i sortować według nazwy lub typu. Czy to nie proste? Sprawdź, jak działa technologia synchroniczna.

>> pobierz e-book

Projektowanie elektromechaniczne

Innowacyjne, inteligentne produkty wymagają od konstruktorów umieszczenia jeszcze większej liczby obwodów elektrycznych w coraz mniejszej przestrzeni. Jak temu sprostać? W grę wchodzi jedynie automatyzacja. Dowiedz się, jak wykryć kolizję i zmniejszyć ryzyko w projekcie mechanicznym przy pomocy Solid Edge Wiring Design.

>> pobierz e-book

Materiały są bezpłatne, ich pobranie wymaga rejestracji.

Pobierz dokumenty whitepaper już dziś!