Cable ID Automation to konferencja, podczas której zostaną przedstawione możliwości i rozwiązania w etykietowaniu kabli oraz przewodów oraz rola tych procesów w nowoczesnym środowisku przemysłowym. Firma Brady zaprasza na konferencję: Automatyzacja etykietowania oraz identyfikacji przewodów i jej rola w Przemyśle 4.0.

────── Artykuł firmowy ──────

O konferencji Cable ID Automation

Tempo wprowadzania zmian technologicznych i dynamika rozwoju przemysłu 4.0 wymaga od przedsiębiorstw nieustannego usprawniania procesów produkcyjnych. Etykietowanie i identyfikacja produktów i komponentów to temat, który często nie jest w tym kontekście uznawany przez menedżerów za kluczowy. Podczas konferencji Cable ID Automation omówimy możliwości, jakie przedsiębiorstwa otrzymują w tym zakresie i w jaki sposób firma Brady odpowiadają na trendy i zapotrzebowania występujące w przemyśle 4.0. Zapewniamy możliwość rozmowy z najlepszymi specjalistami z branży i możliwość praktycznego wypróbowania rozwiązań Brady.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się już teraz!

31.03.2020 – Łódź, Centrum Techniki i Nauki
02.04.2020 – Katowice, Muzeum Śląskie

Premiera BradyPrinter A5500

Nie przegap premiery automatycznego aplikatora do znakowanie przewodów etykietą z flagą – BradyPrinterA5500 i nakładaj etykiety z flagą do oznaczania kabli 3 razy szybciej!

Doświadczeni operatorzy mogą wydrukować i ręcznie nałożyć etykietę z flagą na przewód w ciągu 15 sekund. Dzięki drukarce i aplikatorowi etykiet z flagą do oznaczania kabli BradyPrinter A5500 mogą oni znacznie zwiększyć wydajność produkcji, nakładając etykietę z flagą na kabel w ciągu 5 sekund.
– Większa wydajność: drukuje i nakłada na kable etykiety z flagą 3 razy szybciej
– Wysoka elastyczność: identyfikuje szeroką gamę średnic przewodów bez konieczności regulacji
– Łatwe wdrożenie: dzięki portom USB i możliwości podłączenia do sieci Ethernet sprawdza się w większości środowisk produkcyjnych

Uczestnicy konferencji będą mogli również wypróbować działanie:

  • drukarki i aplikatora etykiet samolaminujących na kable i przewody Wraptor A6500 zintegrowanego z urządzeniem MultiStrip 9480 MR do cięcia i odizolowania kabli, firmy Schleuniger,
  • dwugłowicowej drukarki koszulek termokurczliwych BBP72,
  • aplikatora do precyzyjnego znakowania elementów elektroniki Brady A8500,
  • automatycznego aplikatora koszulek termokurczliwych BSP45,
  • platformy Brady Workstation do integracji zewnętrznych danych z szablonami etykiet i automatycznego wydruku,
  • przemysłowych etykiet identyfikacyjnych odpornych na ścieranie, działanie paliwa i olejów, wysoką trwałość na warunki zewnętrzne i o właściwościach samogasnących.

BRADY Polska
www.brady.pl
Infolinia: 800 080 178

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy