Po tygodniu pełnym wrażeń, możliwości oglądania innowacyjnych produktów i spotkań, targi Hannover Messe 2017 można podsumować jako udane. Dużo się działo, a dodatkowo obecność Polski na imprezie jako kraju partnerskiego była ważnym akcentem tej jubileuszowej edycji wystawy. Przedstawiamy zdjęcia i krótkie filmy z targów.

  • Krótkie filmy ze stoisk -> YouTube

 


O targach Hannover Messe 2017

Targi hanowerskie to połączenie siedmiu wystaw, które obejmują m.in. automatykę przemysłową (Industrial Automation), napędy i robotykę (Motion, Drive & Automation), cyfrową fabrykę (Digital Factory) oraz procesy w łańcuchu dostaw i logistyce (Industrial Supply). Zapewniają one kompleksowy przegląd technologii automatyzacji i sterowania, napędowych, elektrotechniki, oprogramowania i wielu innych. Dużą imprezą są też targi Energy, które dotyczą wytwarzania i magazynowania energii, jej dystrybucji  zarządzania zużyciem. Ważnym elementem wystaw będzie wręczenie nagrody Hermes Award.

Sumarycznie goście w tym roku mogli odwiedzić 24 hale targowe oraz szereg pawilonów wystawowych o sumarycznej powierzchni 400 tys. metrów kwadratowych. Do tego na stoiskach i w innych miejscach targów miały miejsce miejsce konferencje, seminaria, dyskusje panelowe i inne wydarzenia.

Każdego roku jedno państwo ma status partnera wydarzenia. W 2015 r. były to Indie, rok później Stany Zjednoczone, zaś w tym roku była to Polska. W 2018 roku partnerem Hannover Messe będzie Meksyk.

Więcej informacji w publikowanej wcześniej zapowiedzi targów.