Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Webcast: Współpraca w obszarach Augmented Reality

21 listopada 2018 @ 15:00 - 16:00

Transition Technologies PSC wspólnie z amerykańskim PTC organizują dla polskich użytkowników serię webcastów „Augmented Reality Club”, która rusza 26 września 2018 roku. Serię wystąpień poprowadzą specjaliści, którzy od lat pracują z największymi markami – pomagając im wykorzystywać Rozszerzoną Rzeczywistość do celów biznesowych ich firm.

Seria webcastów dedykowana jest osobom, które na co dzień pracują z rozwiązaniami Rozszerzonej Rzeczywistości, poszukują ciekawych rozwiązań usprawniających procesy przemysłowe lub współpracę między specjalistami, chcą zrealizować nowe cele biznesowe działu lub całej firmy, a także osobom, które chcą być na bieżąco z nowościami technologicznymi.

W trakcie serii webcastów chcemy nie tylko zaprezentować czym Rozszerzona Rzeczywistość jest, ale przedstawić realne korzyści jej wdrożenia, a także w jaki sposób wykorzystywać ją w biznesie różnych branż – Konrad Dróżka, Dyrektor Operacyjny Transition Technologies PSC

Uczestnicy eventu będą mogli poznać rozwiązania Augmented Reality stosowane przez światowe marki. Chcemy bazować na konkretnych rozwiązaniach i pokazać wszechstronność zastosowań technologii Rozszerzonej Rzeczywistości. – dodaje Dyrektor R&D w Transition Technologies PSC, Adam Gąsiorek.

Zapisy na wydarzenie trwają na oficjalnej stronie, cykl webcastów składać się będzie z trzech tematów, które poruszać będą takie zagadnienia jak: zastosowanie Rozszerzonej Rzeczywistości w przemyśle przyszłości, poprawność wdrożeń oraz współpracę w obszarze Augmented Reality czy typy narzędzi wykorzystywanych w projektach AR – choć to nie wszystkie kwestie, które chcą poruszyć eksperci Transition Technologies PSC.

Poniżej znaleźć można informacje dotyczące nadchodzących wydarzeń organizowanych wspólnie z PTC:

Augmented Reality w przemyśle przyszłości

26 wrzesień godz. 15:00

To już się dzieje! Zobacz na konkretnych przykładach, jak z pomocą Augmented Reality zmienia się przemysł. Odkryj nowoczesne rozwiązania realizowane przez naszych specjalistów.

Jak poprawnie wdrożyć projekty Augmented Reality?

30 październik godz. 15:00

Zastanawiasz się, jakie elementy wdrożeniowe są kluczem do sukcesu w realizacji projektów Augmented Reality? Poznaj wytyczne dotyczące wyboru oprogramowania czy sprzętu.

Współpraca w obszarach Augmented Reality

21 listopad godz. 15:00

Sprawdź na naszych rzeczowych case study, jak nowoczesna technologia Augmented Reality wspiera współpracę osób, uczestniczących w przeglądach produktów tworzonych w fabrykach takiej firmy jak L’Oreal.

Informacje i zapisy: https://ttpsc.com/augmented-reality-club/

Szczegóły

Data:
21 listopada 2018
Czas:
15:00 - 16:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://ttpsc.com/pl/blog/blogpost/augmented-reality-w-przemysle-przyszlosci-ruszamy-z-webcastami/

Organizator

Transition Technologies PSC
Strona internetowa:
https://ttpsc.com/

Miejsce

Internet
Warszawa, Polska + Google Map