Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Tech Industry

29 listopada 2018 - 1 grudnia 2018

Międzynarodowe targi inżynierii mechanicznej, obróbki metali, automatyki, elektroniki, elektrotechniki, materiałów przemysłowych, narzędzi i innowacyjnej technologii „Tech Industry 2018” – największe i najważniejsze wydarzenie dla produkcji przemysłowej w krajach bałtyckich – odbędą się w Kipsala International Centrum wystawowe w Rydze, Łotwa, 29 listopada – 1 grudnia.

Misją „Tech Industry” jest zachęcanie do kontaktów biznesowych i międzynarodowych, pobudzanie międzynarodowej współpracy, pokazanie trendów rozwojowych produkcji przemysłowej i powiązanych branż w krajach bałtyckich, aby przyczynić się do konkurencyjności gospodarczej łotewskich przedsiębiorstw na poziomie globalnym, jak a także zachęcać młodzież do zainteresowania się inżynierią.

W targach bierze udział ponad 270 firm z krajów nadbałtyckich, Europy Zachodniej i Wschodniej, Skandynawii, krajów WNP i innych krajów.

Wspaniały wyświetlacz sprzętu i technologii
Największe europejskie i światowe firmy produkujące urządzenia pokażą najbardziej zaawansowany sprzęt do obróbki metalu i produkcji przemysłowej, sprzęt mechaniczny i spawalniczy, elektronarzędzia, technologie przepływu powietrza i wody, wyroby metalowe, systemy automatyki i sterowania, urządzenia hydrauliczne, urządzenia pomiarowe, elektronika i elektryczne wyposażenie, sprzęt do dostarczania gazu, sprzęt do magazynowania, środki ochrony osobistej, opakowania i materiały, maszyny do załadunku i rozładunku oraz inny sprzęt, materiały i technologie.

Najnowsze osiągnięcia w nauce i technologii
Organizatorzy „Tech Industry” współpracują z instytucjami edukacyjnymi oferującymi studia i programy szkoleniowe w zakresie obróbki metali i inżynierii mechanicznej, wspierają organizacje badawcze i rozwojowe oraz przyczyniają się do rozwoju i innowacji w powiązanych gałęziach. „Tech Industry” daje wgląd w najnowsze osiągnięcia w nauce i technologii.

Szczegóły

Start:
29 listopada 2018
Koniec:
1 grudnia 2018
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://www.techindustry.lv/en/58-lielaka-un-nozimigaka-nozares-izstade-baltijas-regiona.php

Organizator

International Exhibition Company

Miejsce

Ryga
Ryga, Latvia + Google Map