Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji

16 maja 2018

Przedsiębiorstwa, których celem jest intensywny rozwój poszukują nowych rozwiązań z zakresu automatyzacji i robotyzacji. Wdrożenie robotów przemysłowych oznacza przede wszystkim skrócenie czasu wykonania poszczególnych czynności przy jednoczesnym zwiększeniu jakości i precyzji produkcji. Wpływa ono również na podniesienie bezpieczeństwa ludzi w szczególności tam, gdzie występują trudne warunki pracy m.in. w paletyzacji, obróbce, obsłudze maszyn, montażu, czy obróbce wykończeniowej. Robotyzacja procesów produkcyjnych to zwiększenie efektywności i oszczędności firmy.

Uczestnictwo w wydarzeniu zapewni Państwu konsultację z praktykami, a także możliwość zapoznania się i przetestowania najnowszych produktów oraz rozwiązań. To również unikalna szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów i wymianę doświadczeń zarówno z samymi uczestnikami, jak i zaproszonymi gośćmi.

W ramach konferencji Organizator umożliwia uczestnictwo w jednym z dwóch warsztatów technicznych. Warsztaty odbywają się tuż po części wykładowej. Udział w warsztatach jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników konferencji.

WARSZTATY 1

  • PRAKTYCZNE SPOSOBY POMIARÓW SIŁ KOLIZJI ROBOTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH

WARSZTATY 2

  • PROGRAMOWANIE ORAZ SYMULACJA ROBOTÓW OAT – OPROGRAMOWANIE NARZĘDZIOWE SYSMAC STUDIO I ACE

Szczegóły

Data:
16 maja 2018
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/robotyzacja-maj-2018-gdynia/

Organizator

Axon Media

Miejsce

Gdynia
Gdynia, Polska + Google Map