Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja Lean Management

11 czerwca - 13 czerwca

Czym tegoroczna edycja będzie różniła się od poprzednich?

Tegoroczna edycja Konferencji to zupełnie nowa formuła wydarzenia. To zbiór gotowych recept na aktualne problemy, z którymi boryka się polski sektor firm produkcyjnych i usługowych wykorzystujących Lean. Skupimy się na trzech aktualnych wyzwaniach, przed którymi stoją firmy produkcyjne i usługowe: Lean w erze cyfrowej rewolucji, recepta Lean na problemy współczesnego rynku pracy oraz skuteczne angażowanie menedżerów w zmiany. W wystąpieniach światowej klasy ekspertów i wyselekcjonowanych studiach przypadków polskich firm znajdziesz gotowe rozwiązania, które będziesz mógł zastosować w swojej firmie i które pozwolą sprostać powyższym wyzwaniom.
Nie może Cię tu zabraknąć!

Tegoroczne wydarzenia to wystąpienia ekspertów oraz najbardziej doświadczonych praktyków i menedżerów, studia przypadków, dyskusje w grupach, odwiedziny w firmach produkcyjnych. Tematyka Konferencji będzie skupiała się wokół trzech wątków:

Lean w erze cyfrowej rewolucji. Jak Industry 4.0, Big Data i RPA wspierają rozwój firm w duchu Lean?
Jak poradzić sobie z problemem braku rąk do pracy, wykorzystując podejście Lean? Współczesny rynek pracy, pozyskiwanie i wdrażanie pracowników oraz budowanie zaangażowania i lojalności w dobie Millenialsów i pracowników z zagranicy
Jak zaangażować menedżerów w zmiany? Jak sprawić, by menedżerowie stali się liderami zmian w swoich obszarach? Jak radzić sobie w sytuacjach braku zaangażowania menedżerów z punktu widzenia menedżera Lean i szefa firmy?

 

Szczegóły

Start:
11 czerwca
Koniec:
13 czerwca
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
www.leankonf.pl

Miejsce

Wrocław
Wrocław, Polska + Google Map