Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

InfraSEC Forum

20 lutego

InfraSEC Forum – Cyberbezpieczeństwo Twardej Infrastruktury

— Informacja ze strony organizatora —

Bezpieczeństwo infrastruktury w roku wdrażania ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa

Ataki cybernetyczne na elementy infrastruktury dotyczą znacznie poważniejszych ryzyk niż ochrona informacji – to konkretne i realne zagrożenia fizyczne czy brak możliwości świadczenia usług o kluczowym znaczeniu dla całych regionów. Musimy być przygotowani do efektywnej obrony, co wymaga współpracy największych firm działających na polskim rynku. InfraSEC Forum jest miejscem spotkania i dialogu ich przedstawicieli.

Stawiamy nacisk na praktyczne aspekty cyberbezpieczeństwa i wdrażanie Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwach, dla których własna, inteligentna infrastruktura przemysłowa i przesyłowa jest kluczowym elementem działal­ności.

Wydarzenie zrealizowane będzie w sprawdzonej formule, obejmującej sesję roundtable pozwalającej na zaangażowanie wszyst­kich uczestników. Całość dopełni dzień fakul­tatywnych warsztatów dla uczestników zainteresowanych pogłębieniem wiedzy.

Spotkanie adresowane jest do ekspertów z obszarów IT, automatyki, (cyber)bezpieczeń­stwa i audytu oraz ochrony infrastruktury krytycznej z wszystkich firm z branży przemysłowej i przesyłowej – sektora utilities, energii, gazu i paliw oraz dużych firm produkcyjnych, przetwórczych i wydobywczych.

Szczegóły

Data:
20 lutego
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://infrasecforum.pl/

Miejsce

Warszawa
Warszawa, Polska + Google Map