Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dynamics Business Forum – Przemysł 4.0

15 października

Dynamics Business Forum
PRZEMYSŁ 4.0

Narzędzia cyfrowej transformacji dla współczesnej produkcji

Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 to kolejna odsłona Dynamics Business Forum on tour. Tym razem, cykl spotkań odbędzie się w 5 polskich miastach, w październiku br. i skierowany jest do przedstawicieli firm produkcyjnych niezależnie od wielkości, specyfiki produkcji oraz branży.

Podczas spotkań wprowadzimy Państwa w świat Przemysłu 4.0, wskażemy, w jaki sposób innowacje i nowoczesna technologia łączą się z biznesem, wpływając na rozwój strategii firm produkcyjnych i zmianę modeli biznesowych.

Omówimy trendy, nowości technologiczne, nowe funkcjonalności, które pozwolą dostosować się przedsiębiorcom z branży produkcyjnej do coraz to bardziej wymagającego rynku czasów cyfrowej transformacji.

Przeprowadzimy Państwa przez najciekawsze procesy realizowane zarówno w małych, jak i dużych firmach produkcyjnych, prezentując system ERP w akcji.

Przedstawimy także rozwiązania Microsoft budujące spójny ekosystem w firmach, a także zaprezentujemy najnowszą i innowacyjną wersję systemu ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central, który jest następcą Microsoft Dynamics NAV, oprogramowania wykorzystywanego przez 3 000 0000 użytkowników na całym świecie.

 

Szczegóły

Data:
15 października
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.dynamicsbusinessforum.pl/

Organizatorzy

Microsoft
IT.Integro

Miejsce

Wrocław
Wrocław, Polska + Google Map