Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Automation University Special

6 czerwca 2018 - 7 czerwca 2018

Firma Rockwell Automation każdego roku organizuje dwudniowe konferencje Automation University. W Polsce odbywają się one tradycyjnie co dwa lata w Hotelu Windsor w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim.

Automation University jest wydarzeniem sygnowanym przez Rockwell Automation. Jego główną ideą jest stworzenie miejsca, gdzie spotykają się specjaliści z wielu branż przemysłu, prezentowane są nowe produkty, narzędzia, technologie i trendy z branży automatyki przemysłowej i nie tylko.

To wydarzenie stworzyliśmy z myślą o inżynierach, specjalistach IT, menadżerach ze wszystkich branż przemysłu. W trakcie eventu przedstawimy wpływ jaki ma inteligentna produkcja, Przemysł 4.0 oraz idea The Connected Enterprise na sektor automatyki oraz w jaki sposób technologie informatyczne mogą być połączone z warstwą operacyjną przedsiębiorstwa, aby zwiększyć opłacalność, obniżyć koszty i łatwiej wejść na rynek.

Biorąc udział w naszej konferencji, będziesz miał niepowtarzalną okazję wymienić doświadczenia z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie oraz wziąć udział w wielu warsztatach, demonstracjach i prezentacjach.

Dowiesz się, jak w praktyce wykorzystać nasze rozwiązania i zyskać dzięki temu przewagę konkurencyjną.

W części wystawienniczej (Show Room), poza panelami demonstracyjnymi Rockwell Automation swoje stoiska będą mieć nasi Strategiczni Partnerzy: Stratus, Endress+Hauser, HMS Industrial, Mettler-Toledo, Molex, Ocean Data System, RF Ideas, Rittal, Softing, Hoffman, Posital Fraba.

Miejsce

Jachranka
Jachranka, Polska + Google Map