Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Arena Produkcji

7 marca

Arena Produkcji powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony menedżerów firm produkcyjnych, którzy coraz częściej poszukują nowych możliwości poprawy efektywności w podległych im obszarach, szukają inspiracji do wdrażania nowych rozwiązań i wsparcia przy rozwiązywaniu istotnych problemów na produkcji.

Spotkania w szerokim gronie ekspertów i reprezentantów firm produkcyjnych, dzielących się swoimi doświadczeniami z różnych branż, zwiększa szanse na wybranie właściwej drogi działania. Dlatego też, prócz dbania o atrakcyjną tematykę części plenarnej, dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia okazji do kameralnych spotkań, podczas których można podyskutować o wybranych zagadnieniach.

Transformacja to hasło, które w programie wydarzenia traktujemy wielowymiarowo. Już Heraklit z Efezu mówił, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Firmy produkcyjne, zmuszone do stałego usprawniania swoich działań, monitorowania i oceny możliwości nowych technologii oraz walki z nieustanną presją kosztową, doceniają prawdziwość tego aforyzmu jak nikt inny.

Arena Produkcji ma wspomóc uczestników w poradzeniu sobie z takimi zagadnieniami jak optymalizacja procesów fabryce, wdrażanie założeń Przemysłu 4.0, skuteczne planowanie operacji, dostawanie się do nowych realiów na rynku pracy czy też umiejętne tworzenie synergii między działalnością fabryki a całym łańcuchem dostaw.

(informacje ze strony konferencji)

Szczegóły

Data:
7 marca
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.arenaprodukcji.pl/

Miejsce

Wrocław
Wrocław, Polska + Google Map